Beğeni Ve Yorum Satın Almanın Avantajları

Beğeni Ve Yorum Satın Almanın Avantajları

Tek başına beğeni ve yorum satın almak ne işe yarayabilir ki? Çok üstü kapalı bir konu gibi gelebilir. Oysa gün sonunda etkileşim oranlarının artışı söz konusudur. Yani burada görülecek olan beğeni veya yorum sayısındaki artışlar, makyaj değildir. Evet, takipçi hilesi gibi konular, bot takipçiler gibi artışlar daha çok makyaj etkisi yaratıyordu. Oysa smm panel içerikleri bundan çok daha fazlasını vermektedir.

Sosyal medya bayilik paneli hizmetlerinde veritabanlarından çekilen organik kullanıcılar dikkat çekiyor. Bu organik olan Türk kullanıcıların etkileşim sayısını yukarıya çekmeleriyle birlikte algoritmaya etki ediyoruz. Böylece algoritma, içeriklerin etkileşim konusunda dikkat çekici olduğunu fark ediyor, diğer organik olan gerçek kullanıcıların önüne bu içerikleri servis ediyor. Ya da hesabınızı keşfete düşürüyor.

Bunu işletme hesapları açısından düşündüğünüzde ne kadar önemli olduğunu anlayabilirsiniz. Yeni müşteri kitlesine ulaşmak, pazarda yeni alanları keşfetmek gibi birtakım başarılar söz konusu olacaktır. Instagram’da ya da Youtube’de keşfete çıkmak söz konusu olacaktır. Böylelikle de içeriklerimizin ya da ürünlerimizin yeni takipçilerle buluşması da söz konusu olacaktır.

Sosyal medyada bu tip hizmetleri almayı gereksiz görüyorsanız ne yazık ki arkada kalacaksınız diyebiliriz. Çünkü rekabetin bu kadar amansız bir hal aldığı sosyal mecrada bugün nerdeyse her porfil sahibinin bu tip içeriklerden yararlandıklarını, nemalandıklarını görebiliyoruz. Eğer rakipleriniz profillerini sosyal medya paneli hizmetleri ile yukarıya çekerken sizler yapmazsanız, ne yazık ki rekabette altta kalanlar arasında yerinizi alırsınız.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Online Firma Ekle

Online Firma Ekle

Tek Tıkla Hile Satın Al

Tek Tıkla Hile Satın Al

Profesyonel Oyun Hile Satışları

Profesyonel Oyun Hile Satışları

Hangi Maçlara Banko Kupon Yapılmalı

Hangi Maçlara Banko Kupon Yapılmalı

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir