Işıksız Tabelanın Avantajları

Işıksız Tabelanın Avantajları

Şirketlerin tercih ettikleri reklam ve tanıtım şekillerinden biri de ışıksız tabelalardır. Her türlü şirketin kendini tanıtmaya ihtiyacı olduğunu düşünecek olursa görsel bir olguya her zaman ihtiyaç duyulduğu görülür. Işıklı tabelalarla kıyaslandığında tasarım olarak aynı gibi görünse de ışıksız oluşları gece karanlığında fark edilmemesine neden olmaktadır. Özellikle günün belli saatlerinde çalışan firmalar için ışıksız tabelalar oldukça idealdir. Müşterilerin istekleri göz önüne alınarak özel olarak hazırlandıkları görülür. Seçilen malzemelerin kaliteli olması uzun süreli kullanım sağlamaktadır.

Müşterilerin isteklerine göre istenilen boyutlarda ve derinlikte tasarlanmaktadır. Tasarım yapılırken özellikle kullanılacak malzemenin seçimi çok önemlidir. Özellikle dış mekânlarda kullanılacak olan ışıksız tabela kötü hava koşulları göz önüne alınarak tasarlanması sağlanır. Aksi durumda en ufak bir yağmur ya da rüzgârda yazıların silinmesi gibi olumsuz durumlarla karşılaşılır. Bu yüzden tabela tasarlanırken mutlaka demir iskeletinin boyanması gerekmektedir. Boyanmadığı takdirde herhangi bir su alması durumunda tabelanın paslandığını görebilirsiniz. Bu da tabelanızın ömrünü azaltmaktadır.

En düşük maliyete sahip olan ışıksız tabelalar hemen her firma tarafından özel olarak tasarlanmaktadır. Bu tabelaların en büyük avantajlarından biri de işin mali boyutudur. Bu sayede kolayca insanlara istenilen mesajın verilmesi sağlanır. Özellikle küçük ölçekli işletmelerin tercih ettiği bu tabela türü insanların dikkatleri çekmeyi başarmaktadır. Ama ışıklı tabelalar kadar büyük bir etki yaratmadığını da söylemek gerekir. Bu yüzden tabela yaptırırken insanlara verilmek istenen mesaj iyi düşünülmelidir.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Yapılabilir Banyo Dolabı Modellerimiz

Yapılabilir Banyo Dolabı Modellerimiz

Bursa Termal Otelleri

Bursa Termal Otelleri

Herkes İçin Kaliteli Yaşam Enkay İnşaat’ta

Herkes İçin Kaliteli Yaşam Enkay İnşaat’ta

Küçükçekmece Beyaz Eşya Taşımacılığı

Küçükçekmece Beyaz Eşya Taşımacılığı

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir