Kaldıraçlı Kripto Para Borsası

Kaldıraçlı Kripto Para Borsası

Kaldıraçlı işlemler aslında tanıdık geliyor olsa gerek. Bugün Forex piyasalarında da mesela kaldıraçlı olacak şekilde işlem yapabiliyoruz. Diğer bir adı kontratlı işlemdir. Bu yazımızda, bu işlemlerin bitcoin alım satımı için de uygulanabilir olup olmadığını gözlemlemek istiyoruz. Merak edenlere yanıt niteliği taşıyacak olan bu yazımız aynı zamanda nasıl yapacağınızı da açıklayacaktır.

İlk başta tabii ki güvenilir olan kripto para borsası içerisinde hesap açmalıyız. İşin en önemli kısımlarından bir tanesi budur. Yatırım yapmak istiyorsak, piyasanın çevrimiçi oyuncularına başvurmalıyız. Tavsiyemiz Cryptofon ile işlem yapmanızdır. Hesabınızı açtıktan sonrasında doğrulama yapmanız gerekebilir. Doğrulama işlemleri için TC KİMLİK NUMARASI gibi kimlik bilgileri talep edilebilir.

İşlemlerinizi tamamladıktan sonrasında belirli bir komisyon ödemek kaydıyla banka hesabınızda yer almakta olan paranızı borsaya aktarabilirsiniz. Böylece yatırım yapmak için artık hazırsınız. Yatırım için kontratlı işlemler seçeneğine giriş yapıyorsunuz. Bu alanda paranızın kaç kat kaldıraçla giriş yapacağına karar veriyorsunuz. Bu kaldıraç miktarını 2’den 100’e kadar çıkarabilirsiniz.

Tabii ki burada kendinize hakim olmalı ve sermayenizin miktarı ile ters orantılı hareket etmelisiniz. Kazancınız yüksek olacak diye 100 kat kaldıraçlı sistemler bitcoin exchange yapmak demek aslında düşüşlerde de 100 kat kaybetmek demektir. Buna gerçekten de psikolojiniz hazır mı? Daha mantıklı kaldıraç miktarlarını tercih ederek, örneğin 2 kat kaldıraçla giriş yapmak ilk zamanlarda piyasaya alışmanız açısından önemlidir.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

En Ucuz İstanbul Evden Eve Nakliye Firması

En Ucuz İstanbul Evden Eve Nakliye Firması

Kime Hangi Çiçek Hediye Edilir?

Kime Hangi Çiçek Hediye Edilir?

Uygun Fiyata Kuyumcu Malzemeleri Satışı

Uygun Fiyata Kuyumcu Malzemeleri Satışı

Tatilde İş Stresi Yaşamamak için Ne Yapmalı?

Tatilde İş Stresi Yaşamamak için Ne Yapmalı?

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir