Kaliteli Kedi Kumu Markaları

Kaliteli Kedi Kumu Markaları

Kedi kumu satın alırken kumun bazı özelliklere sahip olmasını isteriz. Öncelikle sıvı tutma kapasitesi yüksek, kokuyu iyi hapseden ve etrafı toza boğmayan kum kullanmak isteriz. Kedilerin birebir temas ettiği kumların doğal olması ise ilk önceliğimizdir. Ülkemizde marketlere gittiğimizde karşımıza çıkan kumların tamamı ithal ve pahalı kumlar olduğundan dolayı alışverişler pek de umduğunuz gibi geçmeyebilir. Kedi kumundan beklentilerinizi tamamen maddiyata yönelterek bütçenize en uygun olanı almak isteyebilirsiniz.

Bu durumda ev içerisinde ciddi sıkıntılara hazır olmanızda fayda var. Çünkü aldığınız kumlar beklentilerinizi tam olarak karşılamayabilir. Bir kumun fiyatından önce kalitesine bakmazsanız karşılaşacağınız sorunlardan birkaçından bahsetmek isteriz. Kumu ilk kullanmaya başladığınız anda bir memnuniyetsizlik hakim olacak. Neden mi? Çünkü kedi kumu paketini açıp kum kabına boşaltmanızla birlikte etrafa bir toz bulutu yayılacak. O an kumun kalitesi hakkında bir fikriniz oluşmaya başlayacak ancak artık satın aldınız ve geri dönüş yok. İlk hafta toz haricinde bir sorun yok sanacaksınız. Ancak aradan bir hafta geçtikten sonra evinizde bir koku oluşacak. Kumu ne kadar temiz tutarsanız tutun sıvıyı artık yeterince içinde hapsedemediği ve kokuyu dışarıya verdiğini gördüğünüzde başka kum almanız gerektiğini düşüneceksiniz.

Kediniz kumu kullandıktan sonra toz kokusu evinizi saracak ve siz mutlaka kedi kumu markasının değişmesi gerektiğini bileceksiniz. Üzerinde kullanım ömrü bir ay yazsa dahi tek kediniz için 10 gün dayanan kumun kaliteli olduğunu sanacaksınız. Gelin bunların hepsini geride bırakın. Çünkü aradığınız kumlar marketlerde satılmıyor. Petburada.com adresinde kedi kumu kategorisine girerseniz bilmediğiniz birçok kum markası olduğunu görebilirsiniz. Özellikle yerli kum markaları ithal ürünlerden daha çok tercih edilmektedir. Çünkü hem beklentileri karşılamakta hem de fiyat olarak diğer ithal markalardan çok daha uygun olmaktadır. Kedi sahiplerinin tercihlerinde ne gibi deneyimlere sahip olduklarını yorumlardan da öğrenebilirsiniz. Kaliteli kedi kumu markalarını bir arada bulabileceğini petburada.com adresinde keyifli alışverişler dileriz.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Yapılabilir Banyo Dolabı Modellerimiz

Yapılabilir Banyo Dolabı Modellerimiz

Bursa Termal Otelleri

Bursa Termal Otelleri

Herkes İçin Kaliteli Yaşam Enkay İnşaat’ta

Herkes İçin Kaliteli Yaşam Enkay İnşaat’ta

Küçükçekmece Beyaz Eşya Taşımacılığı

Küçükçekmece Beyaz Eşya Taşımacılığı

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir