Müşterilerinizin Aklından Geçenleri Kampanyaya Dönüştürün

Müşterilerinizin Aklından Geçenleri Kampanyaya Dönüştürün

Mobil bulut teknolojisi üzerine kurulu bir sistem olarak iş ortaklarınızı, müşterilerinizi, çalışanlarınızı aynı program üzerinden takip edebileceğiniz salesforce crm dünyanın en popüler yazılımları arasında yer alıyor. Yazılım genel olarak bakıldığında firmanıza sosyal bir kurum özelliği katacaktır. Müşterilerinizi yönetim uygulamanızın kalbine yerleştirdiğiniz tüm uygulamalar bu çerçevede gerçekleştirilmektedir.

Kurumsal bir bulut olarak nitelendirilebilen yazılım mobil cihazlar ve web tarayıcılar üzerinden çalışmaktadır. İnternet tabanlı bu uygulama erişim ve veri saklama hizmetleri sunar. Genel olarak çalışma mantığında ise daha az yönetim araçları ile daha çok satış politikası üzerinden olmaktadır. Satışlarınızı anlık olarak takip edebilir ve kendinizi çok daha önemli olan işlerinize odaklandırabilirsiniz. Uygulama içerisinde satış, servis, pazarlama, işbirliği ve analiz başlıkları altında önemli avantajlar sunulmaktadır. Bu avantajları test edebilmek adına salesforce crm demo sürümünü ücretsiz olarak temin edebilir ve birebir kullanarak sunulan avantajları görebilirsiniz.

Tercih edeceğiniz sürümlere göre farklı özellikler elde edebilir. Temel satış ve pazarlama uygulamaları içerisinde istediğiniz kadar kişi bilgisi depolama özelliği tanınmasının yanında müşterilerin etkileşimlerini izleme hakkında sunulmaktadır. Tüm e- posta uygulamalarıyla uygunluk elde edebilir ve Google Apps entegrasyonu ile daha etkili bir yönetim elde edebilirsiniz. Mobil erişim, içerik kütüphanesinden bilgi paylaşımı, satış fırsatlarını takip etme gibi imkanları elde etmek için salesforce Türkiye yetkililerine ulaşabilir ve bu fırsatlar arasından kendinize en uygun sürümü seçerek faydalanmaya başlayabilirsiniz.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Online Firma Ekle

Online Firma Ekle

Tek Tıkla Hile Satın Al

Tek Tıkla Hile Satın Al

Profesyonel Oyun Hile Satışları

Profesyonel Oyun Hile Satışları

Beğeni Ve Yorum Satın Almanın Avantajları

Beğeni Ve Yorum Satın Almanın Avantajları

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir