Veri Kurtarma Hizmetine İhtiyacım Var!

Veri Kurtarma Hizmetine İhtiyacım Var!

Yıllardır kullandığı harddisk, flash disk ve benzeri cihazların arızalanması ve açılmaz duruma gelmesiyle birlikte insanların ne yapacaklarını bilemediklerini görüyoruz. Günlük yaşamda bir anda bozulan bu cihazlardan çok içindekiler insanları ilgilendiriyor ve kurtarılmak isteniyor.

Cihazın bozulmasının ardından gün içerisinde yenisinin alınması ortaya çıkan eksiği kapatsa da içindeki dosyaların telafisi mümkün olmadığı durumlarda sahibini ciddi manada sıkıntıya soktuğu görülüyor. Özellikle şirketlerin sektörle alakalı özel bilgilerinin bulunduğu cihazlardan bilgilerin kurtarılabilmesi adına uçuk rakamlarla hizmet bedeli ödeniyor.

Cihazların içeriğinde kurtarılabilecek bölümler yapılan analizlerle ortaya konuyor ve cihaz sahibine bilgi veriliyor. Bazı durumlarda bilgilerin tamamının kurtarılması pek de mümkün olmuyor. Özellikle yangın ve ezilme gibi cihaza büyük tahribat verebilecek türden zararlar diğer türlere göre daha zor ortadan kaldırılabiliyor. Veri kurtarma noktasında iyi bir hizmete ihtiyacınız bulunuyor.

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir