Belediye Forum Yardımlaşma Sitesi

Belediye Forum Yardımlaşma Sitesi

İlk bakışta kulağa belki de biraz garip geliyor. Çünkü Türkiye siyaseti, genel olarak, oldukça katı kuralların olduğu bir alanda ilerlemektedir. Henüz yeni yeni siyasetçileri YouTube gibi sosyal medya kanallarında görmeye alıştık. Bu bile sindirmesi kolay olmayan bir konu olurken, çeşitli e-belediye forumlarının kurulması da üzerine geldi. Fakat artık bu tip internet içeriklerinin, platformlarının artış yaşandığını söylemek zorundayız ve bunu kabul etmeliyiz.

Zaten biliyorsunuz. Halihazırda e-devlet bulunuyordu. Yani, zaten devlet ile ilişkili olan çeşitli işlemlerimizi, bu platformlarımız içerisinde yapabiliyorduk. Şu anda da bunun yerine daha farklı bir hizmet içeriğini görebiliyoruz. Dijital belediyecilik anlayışının, çok daha sosyal bir şekilde şu anda belediye forum platformları aracılığıyla, kullanıcılarla paylaşıldığını görmekteyiz.

İçerik detayı paylaşmak, sizleri biraz daha konu hakkında bilgilendirmek istiyoruz. Bu tip platformlarda yer aldığınızda, ne tip hizmetleri bulabiliyorsunuz? Öncelikli olarak, e-devlet başlığından biraz daha farklı olarak, belediyecilik hizmetlerinin, daha sosyal bir kapsama alanında yer aldığını söylemek isteriz. Belediye forumu olarak adlandırılan platformlarda, yardımlaşmak esastır.

Yardımlaşmanın, ihtiyaçlara yanıt verilmenin odak noktası olmayı hedeflemekte olan forumlarda üyelik oluşturmak ücretsizdir. Girişlerinizi hiçbir şekilde ödeme yapmadan oluşturuyorsunuz. Kimlik doğrulaması da şu anda istenmiyor. İlerleyen dönemlerde, bu tip platformlarının kullanıcı sayılarının artışı ile belki bu da talep edilebilir. Ancak şu anda girişleriniz serbest bir şekilde gerçekleşiyor. Sizler de giriş taleplerinizi oluşturabilirsiniz.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Online Firma Ekle

Online Firma Ekle

Tek Tıkla Hile Satın Al

Tek Tıkla Hile Satın Al

Profesyonel Oyun Hile Satışları

Profesyonel Oyun Hile Satışları

Beğeni Ve Yorum Satın Almanın Avantajları

Beğeni Ve Yorum Satın Almanın Avantajları

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir