Herkes İçin Kaliteli Yaşam Enkay İnşaat’ta

Herkes İçin Kaliteli Yaşam Enkay İnşaat’ta

Konya’da Emlak ve Konya’da İnşaat sektörünün lideri Enkay İnşaat , Fetih Sitesiyle sektörde çokça konuşulacak.

Konya’da İnşaat ve Konya’da Emlak sektöründe hayata değer katan mimarileri hayata geçirerek sizleri tamamlanacak sıcak bir yuva sunuyor. Fetih sitelerinden gördükten sonra kesinlikle ayrılmak istemeyeceksiniz.

Yaşamınızın size özel olan kısmında, yani yuvanızda hiçbir eksik hissetmeyecek, konfor sizin için bir alışkanlık olacak. Enkay İnşaat tarafından projelendirilen ve yapımı tamamlanan Fetih Sitesi Konya’da İnşaat ve Konya’da Emlak sektöründe ışıldayan proje konumunda.

Alt yapısından aksesuralarına kadar en ince ayrıntısına kadar düşünülen, sadece bugün değil gelecekte de değerini artıracak bir yatırım projesi ile beklentilerin ötesine geçti. Kalite ve dürüstlük ilkelerimize Enkay İnşaat güvencesini de katarak nesiller boyu huzur ile yaşamanız için çalışmalarını sürdürmekte.

Diğer projelerinde olduğu gibi Fetih sitesinde kaliteden taviz verilmemiş. Salon duvarlarında Duvar Kağıdı uygulaması mevcut. Kapıları, PVC MDF Kapı, tavan: Asma Tavan, yerler: Laminant Parke, Çocuk Odası ise 12 metrekare, Pencereleri Renkli PVC Pencere, Duvarları: Kısmi Duvar Kağıdı, Tavan: Kısmi Asma Tavan, Yerler: Laminant Parke, Duvarlarında Duvar Kağıdı uygulaması, Tezgahı: 3’lü Ankastre – Tezgah Arası Seramik Dolapları ise Mebran Kapak Tavanı Kısmi Asma Tavan, yerleri ise seramik uygulaması mevcut. Enkay İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Doğan ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Durali Cömert önümüzdeki günlerde yeni projeleri hayata geçirmek için kolları sıvadı.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Yapılabilir Banyo Dolabı Modellerimiz

Yapılabilir Banyo Dolabı Modellerimiz

Bursa Termal Otelleri

Bursa Termal Otelleri

Küçükçekmece Beyaz Eşya Taşımacılığı

Küçükçekmece Beyaz Eşya Taşımacılığı

Cami Halıları Dezenfektasyonu Nasıl Olmalıdır?

Cami Halıları Dezenfektasyonu Nasıl Olmalıdır?

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir