Kobilere Göre Kurumsal Web Tasarım

Kobilere Göre Kurumsal Web Tasarım

Büyük ölçekteki firmaların kurumsal web sitelerini profesyonelce ve bu iş için ödenecek meblağları karşılayabilecek durumda olmaları bireysel e-ticaret yapan veya kobilere baktığımız zaman çok daha kolay oluyor. Öncelikle Kobilerin tanımını yapmakta fayda var. Kobi; çalışan sayısı bir ila 250 arasında değişen şirketlerin tümüne deniyor.

Kobilerin diğer firmalara nazaran iş hacimleri de daha küçük olduğundan almak isteyecekleri kurumsal web tasarım hizmetleri daha basit ama işlevsel çözümler oluyor. Web Tasarım Firmaları kobiler için özel hazırlanmış komple web tasarım hizmetlerini içeren hazır paketler sunuyorlar. Paketlerin içerisine logo ve kurumsal kimlik oluşturulması, fotoğraf ve video çekimleri, kurumsal katalog , ürünlerin ve hizmetlerin web sayfanıza konumlandırılmasından oluşuyor. Çok cüz-i meblağlara bu tür hizmetleri paket olarak alabiliyorsunuz. Ayrıyeten, dış ticaret ve sanayici paketi, e-ticaret paketi adı altında özel hazır paketler bulunuyor.

Kobiler için hazırlanmış hazır web siteleri bile bulunuyor. Siz sadece kurulumunu yaptırıp hemen kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Web tasarım SEO. gibi anahtar kelime optimizasyonu ile kobilerin de arama motorlarında üst sıralarda yer almasını sağlayabilirsiniz.

Kobiler için de domain tescillerini, e-ticaret sistemlerini, stok yüklemelerini, internet reklamlarını, hosting teminlerini, toplu maillerinin gönderimini sağlayacak şekilde kurumsal web tasarımlar yapılabiliyor. Kobiler için web tasarımı yapan firmalar yurtdışında da şubeler açarak oradaki son teknolojileri takip ediyorlar ve Türkiye’ de bulunan kobilere yurtdışı bağlantısı ve yurtdışı ile e-ticaret anlamında da profesyonel destek veriyorlar. E-posta pazarlaması yaparak kobilerin daha çok müşteriye ulaşmasını da sağlıyorlar. Kobilerin yaptığı işlere göre web sitelerini düzenlerken ticaret kanunu ile uyumlu bir şekilde tasarımlarını yapmaları icap ediyor. Bu yüzden web tasarım İstanbul gibi alanında oldukça uzman olan profesyonel şirketlerden hizmet almak gerekiyor.

Kobiler için kurumsal web sitesi tasarımında KOSGEP’in alt kuruluşu olarak üyeliksiz hizmet veren Kobi-Net de destek veriyor. Tanıtım desteği adı altında, ürün ve hizmetlerinizi ulusal ve uluslar arası pazarlarda tanıtmak için web sitenize destek alabiliyorsunuz. Herhangi bir üyelik gerekmeksizin aşağıdaki alanlar dahilinde destek alabiliyorsunuz.

Bilgisayar destekli tasarım, üretim ve robotik

Yönetim Bilgi Sistemi

Simülasyon Teknikleri

Üretim Planlama, Takip ve Kontrolü

Bakım ve Onarım

Maliyet Analizi

Kurumsal Kaynak Planlaması

Stok ve Envanter Kontrolü

Lojistik – Tedarik Zinciri Yönetimi

Toplam Kalite Yönetimi

E-Ticaret E-iş

Üstelik bu destekleri alabilmeniz için basit birkaç evrak toplayarak başvurabiliyorsunuz ve aynı zaman e-ticaret destekleri de alabiliyorsunuz. Kobilerin yüzde onu şimdiye kadar internet reklam çalışması yapmışlar ve olumlu dönüşler almışlar. Kobiler için web tasarımı yaptırmak günümüzde normalde olması gereken bir duruma geldiği için, büyük ölçekli firmalar kadar web sitesi dizaynlarına da özen göstermeleri gerekiyor. Kobilerde arama motorlarında ne kadar üst sıralarda görüntülenebilirlerse o kadar cirolarını artırmış oluyorlar. Kurumsal web ajansları günümüzde o kadar ilerlemiş durumda ki, sadece sektörel bazda çalışan kurumsal ajansları da küçük bir araştırma sayesinde bulabiliriz.

Kobiler için kullanılan yazılımlar arasında Cloud teknolojisi,

Bulut teknolojisi sayesinde internetin olduğu her yerde bu yazılımı kullanabiliyor olmanız size bir anda dünyanın her yerinden ulaşılabilirlik sağlıyor. Üretim ve hizmetlerinizin süreçleri hızlanıyor. Bilgileriniz her ne olursa olsun mutlaka korunur durumda oluyorlar. Finansal durumunuzu takip edebilir ve yönetimini sağlayabilirsiniz.

Kurumsal web tasarım da dikkate alabileceğimiz bir konuda, kobiler için web tasarımı yapan firmalar e-ticaret ile aynı zaman bankalar ile sanal pos iletişimi sağlayarak farklı ürünleri başka başka sitelerden satışının yapılmasını sağlayan, kullanıcı admin hakkı tanıyan, bayiye özel kampanya oluşturabilen ve mesajlaşma sistemi bulunan programlar da sizlerin profesyonel firmalardan çözüm önerileri almanız için bir başka büyük etken oluyor.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Online Firma Ekle

Online Firma Ekle

Tek Tıkla Hile Satın Al

Tek Tıkla Hile Satın Al

Profesyonel Oyun Hile Satışları

Profesyonel Oyun Hile Satışları

Beğeni Ve Yorum Satın Almanın Avantajları

Beğeni Ve Yorum Satın Almanın Avantajları

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir